MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 16087520
nr 1608 7520
Sekretär
1800-tal, Björk. Bredd: 102 cm, djup: 45 cm, höjd: 109 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador, delar saknas
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:11:28
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)